outsourcing@rewit.com.pl +48 505 223 074

O nas

REWIT Outsourcing Sp. z o.o. powstał na początku 2015 r. na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku audytorsko–doradczym jako Spółka Grupy REWIT dedykowana obsłudze klientów z terenu centralnej Polski. Prezesem Spółki jest Katarzyna Ochnicka – menedżer i księgowy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu oraz zarządzaniu usługami outsourcingu funkcji księgowych.

Grupa REWIT działa na rynku od 1994 r. Jej założycielem jest Lucyna Witek – doświadczona biegła rewident i biegła sądowa, od wielu lat realizująca misję wspomagania menedżerów biznesu w dopasowaniu działań do wymogów gospodarki rynkowej, mentor i trener nowego pokolenia biegłych rewidentów. Obecnie występująca w REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. jako Członek Zarządu.

Misję założycielską przejął i kontynuuje dziś równie doświadczony ekspert i syn – Piotr Witek, pełniący funkcję Prezesa Zarządu REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. oraz Członka Zarządu REWIT Outsourcing Sp. z o.o. Jako biegły rewident posiada bogate doświadczenie w audytach wielu średnich i dużych firm oraz grup kapitałowych oraz wieloletnią praktykę jako dyrektor finansowy międzynarodowych korporacji. Od wielu lat jest również trenerem biznesu oraz doskonałym szkoleniowcem w dziedzinie finansów, rachunkowości i podatków. Posiada tytuł MBA oraz ACCA. Pełni funkcję Członka i Sekretarza Rady regionalnego oddziału KIBR w Gdańsku.

REWIT jest członkiem:

  • Krajowej Izby Biegłych Rewidentów,
  • Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,
  • Pracodawców Pomorza,
  • Gdańskiego Klubu Biznesu.

REWIT współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie uczestnicząc w programie Giełdowych Firm Partnerskich.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij